kovinoplastika

Kovinoplastika Lož a. s. je mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí. Její hlavní snahou je uspokojit poptávku zákazníka po kvalitních a funkčních výrobcích. Jsme akciová společnost rozdělená do čtyř hlavních výrobních divizí, přičemž součástí skupiny jsou i dalších dceřiných společnosti jak ve Slovinsku, tak i v zahraničí. Výsledkem řízení společnosti dle mezinárodních certifikovaných standardů, podpořeného znalostmi a moderními technologiemi, jsou úspěchy ve všech našich klíčových programech.

Ve všech strategických oblastech vyvíjíme podnikatelskou dokonalost a investujeme do rozvoje. Naše produkty a služby jsou na trh uváděny pod obchodními značkami, které řídíme a rozvíjíme společně s pomocí našich partnerů.

Naši přítomnost na světových trzích umocňují cílené a odpovědné kroky naši společnosti. Růst obchodních úspěchů, rozvoj podnikatelské dokonalosti u všech základních programů, zvyšování přidané hodnoty a další internacionalizace jsou základem našeho současného a budoucího působení; vše poskytuje záruku spokojenosti naším obchodním partnerům i spotřebitelům.


.

ZÁKLADNÍ INFORMACE
 
Název společnosti   KOVINOPLASTIKA LOŽ,
Metal and Plastics industries d.d.
     
Sídlo:   Kovinoplastika Lož d.d.
Cesta 19. oktobra 57, Lož
1386, Stari trg pri Ložu
     
Předseda představenstva:   Borut Flander
Členové představenstva:   mag. Aleš Tišler
     Davor Jukić
     
Rok založení   1954
     
Tel::   00386 (0)1 70 95 100
Fax:   00386 (0)1 70 58 466
     
www:   www.kovinoplastika.si
www.alveus.si
     
Registrační číslo:   5041058
VAT.:   SI43197507
Bankovní konto   02922 – 0014583751 pri NLB d.d.
 
 
 
V rámci našich webových stránek, používáme cookies k poskytování služeb na nejvyšší úrovni,
Vyberte, zda chcete přijmout nebo odmítnout cookie:
Nesouhlasím