ochrana osobních údajů

Respektujeme vaše soukromí a veškeré osobní údaje jsou zacházeno s nejvyšší utajení a maximální pečlivostí. Přístup na tyto stránky, identifikaci a údajů (včetně vaší IP adresy, datum, čas) jsou uloženy na našem serveru. Tyto údaje jsou použity pouze pro interní statistické účely a jsou anonymní. Tento typ informací nám pomůže přizpůsobit informace na našich webových stránkách ke specifickým potřebám našich zákazníků. Tyto údaje nebudou předány třetím osobám.


Údaje, které obdržíme pomocí registrace se považují za důvěrné a nejsou sdíleny s třetími stranami. Osobní údaje (jako je jméno nebo e-mailem), dostaneme, když nás budete kontaktovat prostřednictvím e-mailu budou použity pouze pro korespondenci s cílem poskytnout požadované informace. Nechceme prodávat nebo pronajímat tyto informace třetím stranám. Vezměte prosím na vědomí, že nemůžeme zaručit, že data odesílaná přes Internet nelze číst nebo upravovat neoprávněnými osobami. Máte-li jakékoli dotazy týkající se těchto záležitostí, prosíme o  kontakt.

 


Právní poznámky


  I když se snažíme zajistit, aby veškeré informace na těchto stránkách jsou správné a aktuální, nelze je vždy všechno zaručit . Nejsme odpovědni za jakékoliv informace, které mohou být zastaralé, obsahují chyby nebo opomenutí. Informace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Prosím, kontaktujte nás pro získání aktuální informací. Nemůžeme přijmout jakoukoliv odpovědnost za poruchy nebo dostupnost těchto stránek. Máte-li jakékoli dotazy týkající se těchto záležitostí, prosím, kontakt,


hociaż staramy się zapewnić, że wszystkie informacje na tej stronie są poprawne i aktualne, nie można zagwarantować, że zawsze tak jest. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek informacje, które mogą być nieaktualne, zawierać błędy lub braki. Informacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Prosimy o kontakt w celu uzyskania najbardziej aktualnych informacji. Nie możemy przyjąć żadnej odpowiedzialności za nieprawidłowe działanie lub dostępność tej strony. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące tych spraw prosimy o kontakt.


autorské práva

© Kovinoplastika Lož D.D.  má všechna práva vyhrazena. Pokud není uvedeno jinak, jsou všechny materiály na těchto stránkách  chráněny autorským právem a nesmí být použity. Materiály obsažené na těchto stránkách nelze stáhnout ani kopírovat bez písemného souhlasu vlastníka autorských práv. Všechny značky a ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Máte-li jakékoli dotazy týkající se těchto záležitostí, prosím kontakt.

 
 
 
V rámci našich webových stránek, používáme cookies k poskytování služeb na nejvyšší úrovni,
Vyberte, zda chcete přijmout nebo odmítnout cookie:
Nesouhlasím